Články & návody

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Výhodné služby pro vás

Plísně v domácnosti – jak s nimi zatočit?

Plísně jsou nepříjemným problémem v domácnostech, ale nejde jen o estetické hledisko. Mohou totiž způsobovat i zdravotní problémy a v neposlední řadě poškozují také samotnou stavbu.

Hlídání dětí od au-pair je čím dál žádanější

Mít děti je radost, ale také velká starost. Pokud chtějí (nebo musejí) oba rodiče chodit do zaměstnání a mají další povinností, přičemž nemají svou vlastní babičku na hlídání, je pro ně ideální volbou najmout si chůvu.

Profesionální kamionová doprava se umí skvěle přizpůsobit přepravě zakázek nejen mezi Prahou a Brnem

Nenechte se rozptylovat myšlenkami, zda se vaše zboží nachází ve správných podmínkách a je s ním v rámci přepravy dostatečně dobře zacházeno. Mějte v tomto směru absolutní jistotu. Přesvědčte se, jestli není čas na změnu.

Facility management

Pojem facility management je v českém businessu stále více skloňován. Není divu, tímto způsobem můžete při vašem podnikání ušetřit nemalé peníze, čas i zbytečné starosti. Většina lidí si pod pojmem facility management představuje pouze správu nemovitosti. Činností, které však tento druh služby obstarává, je mnohem více.

Výkresové hliníkové profily

Výroba hliníkových profilů na míru je v současné době velmi oblíbený nejen mezi B2B klientelou. Pro vlastní hliníkový profil si chodí jak profesionálové, tak i domácí kutilové. Proč tomu tak je, k čemu všemu může hliníkový profil sloužit a jaké jsou možné úpravy hliníkových profilů?

Interní audit HACCP

Česká legislativa vyžaduje provádět vnitřní audity HACCP (= systematické a nezávislé ověřování systému kritických bodů a jeho shody s plánem Systému kritických bodů) alespoň jedenkrát ročně, a to u všech typů potravinářských provozů.

Pracujte rychle a efektivně po kvalitní síti

Dnes se vše měří na vteřiny. Spolehlivá, plynulá a především rychlá práce na internetu i v interní síti je alfou a omegou úspěchu každého podnikání. I proto jsme tu my, abychom vám pomohli vybudovat kvalitní datové sítě, které vyřeší vaše komunikační potřeby a požadavky jednou provždy.

S kotevní technikou MUNGO vám nic nespadne

Správně přichytit poličku na zeď a mít zároveň jistotu, že nám nespadne, nezávisí pouze na šikovných rukách. Správně zvolenou kotvící technikou si usnadníte práci a častokrát i ušetříte zbytečné nervy navíc. Švýcarská kotevní technika MUNGO je zárukou kvality i dobře odvedené práce. Nemusíte mít strach, že by vám polička, nebo jiný ukotvený předmět spadl. Pro dřevo, cihly, beton i sádrokarton je tu kotevní technika, která přináší moderní technologie i více než 50 let zkušeností.

Snubní prsteny

Snubní prsteny jsou jedna z mála věcí, které vám skutečně zůstanou po svatbě. Každý den společného života vám připomenou ten jedinečný svatební den. I když budete na jiném místě, odloučeni třeba i dlouhé měsíce, pohled na ten kroužek z drahého kovu vyvolá vzpomínky na první manželský polibek, tanec, svatební oslavu a všechny společné dny v manželském svazku. 

Víno z moravy

Také milujete víno? Morava je svým geografickým umístěním více než vyhovujícím místem pro pěstování různých odrůd vín, a tak zde můžeme najít mnohdy opravdu kvalitní produkty, které ocení nejeden zkušený vinař. A také degustátor.

 

Dovoz aut ze zahraničí

Pokud máte v plánu pořídit si automobil ze zahraničí a nechcete ztrácet čas cestováním pro něj, objednejte si tuto službu u firmy, která se na dovoz aut specializuje. Jejich zaměstnanci si lépe než Vy poradí s možnými komplikacemi při cestě, a mohou Vám auto v pořádku dovézt. Je možné také nechat auto odtáhnout ze zahraničí až do bezpečí Vaší garáže. Auta ze zahraničí jsou proslulá lepší výbavou, větším výběrem a spolehlivostí. Mnohé světové značky dnes lákají české řidiče, aby si pro auto přijeli přímo do země výroby.

Znáte pojištění odpovědnosti zaměstnance? Přečtěte si, kdy se vám může hodit

V rámci pracovněprávního vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem může velice snadno dojít k situaci, kdy zaměstnanec způsobí škodu. Takové situace jsou samozřejmě nepříjemné, nelze je dopředu ve všech případech předvídat a rozhodně je nemůžete nikdy zcela vyloučit. Díky současným pojišťovacím produktům na trhu však není problém se na takové škody pojistit, přičemž důležité je také zvážit míru rizika, které je spojeno s konkrétním zaměstnancem.

Jak se zbavit štěnic bezpečně a rychle

Štěnice domácí je polokřídlý hmyz, který se živí lidskou krví. V úkrytu založí i celé kolonie, během dne se ukrývají, ale v noci vylezou ven a sají lidskou, nebo zvířecí krev. Jejich kousnutí je nepříjemné a může být spojeno s alergickou reakcí. Pokud jste se tedy probudili se svědivými pupínky po těle, které působí poněkud jinak, než pouhé komáří štípance, máte patrně doma štěnice.

Čistá podlaha jako základ zdravého pracoviště

Podlaha se znečistí takřka okamžitě. Kolikrát ani vytírání nebo vysávání koberce nestačí. Především u větších společností nebo v místech, kde se pohybuje hodně lidí, mohou vznikat na podlahách velmi hrubé nečistoty, kterých se jen tak nezbavíte. Na jakékoliv podlahy, ať už ve veřejných prostorách, nebo u vás doma, má úklidová firma stroje. Stroje, které vás zbaví i hrubých nečistot, a tak nejenže celou podlahu kompletně vyčistí, ale také ji zbaví nežádoucích bakterií.

Fotoomlazení pro Vaši pleť

Při dnešním stylu života se všichni snaží pečovat o svoji pleť co nejlépe. Proto jistě oceníte nové moderní trendy v péči o pleť. Jednou z novinek je moderní estetická metoda fotoomlazení, neboli odstranění vrásek. Dochází při něm ke zpevnění kůže a vyhlazení drobných vrásek až o 60 procent. Póry se při něm stahují také až o 60 procent. Záleží vždy na věku ošetřovaného, stavu jeho pleti a její elasticitě.

Údržba budov. Jde to i jinak!

Řešíte-li správu jakékoli větší nemovitosti, jistě dobře víte, že jde o práci velmi komplexního charakteru. Jsou oblasti, které se bez vás neobejdou, ale také činnosti, které lze delegovat na externí firmy.