Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Výhodné služby pro vás

Profesionální kamionová doprava se umí skvěle přizpůsobit přepravě zakázek nejen mezi Prahou a Brnem

16. 1. 2023

Nenechte se rozptylovat myšlenkami, zda se vaše zboží nachází ve správných podmínkách a je s ním v rámci přepravy dostatečně dobře zacházeno. Mějte v tomto směru absolutní jistotu. Přesvědčte se, jestli není čas na změnu.

Facility management

28. 11. 2022

Pojem facility management je v českém businessu stále více skloňován. Není divu, tímto způsobem můžete při vašem podnikání ušetřit nemalé peníze, čas i zbytečné starosti. Většina lidí si pod pojmem facility management představuje pouze správu nemovitosti. Činností, které však tento druh služby obstarává, je mnohem více.

Výkresové hliníkové profily

26. 5. 2022

Výroba hliníkových profilů na míru je v současné době velmi oblíbený nejen mezi B2B klientelou. Pro vlastní hliníkový profil si chodí jak profesionálové, tak i domácí kutilové. Proč tomu tak je, k čemu všemu může hliníkový profil sloužit a jaké jsou možné úpravy hliníkových profilů?

Interní audit HACCP

12. 5. 2022

Česká legislativa vyžaduje provádět vnitřní audity HACCP (= systematické a nezávislé ověřování systému kritických bodů a jeho shody s plánem Systému kritických bodů) alespoň jedenkrát ročně, a to u všech typů potravinářských provozů.

Pracujte rychle a efektivně po kvalitní síti

31. 3. 2022

Dnes se vše měří na vteřiny. Spolehlivá, plynulá a především rychlá práce na internetu i v interní síti je alfou a omegou úspěchu každého podnikání. I proto jsme tu my, abychom vám pomohli vybudovat kvalitní datové sítě, které vyřeší vaše komunikační potřeby a požadavky jednou provždy.

S kotevní technikou MUNGO vám nic nespadne

9. 2. 2022

Správně přichytit poličku na zeď a mít zároveň jistotu, že nám nespadne, nezávisí pouze na šikovných rukách. Správně zvolenou kotvící technikou si usnadníte práci a častokrát i ušetříte zbytečné nervy navíc. Švýcarská kotevní technika MUNGO je zárukou kvality i dobře odvedené práce. Nemusíte mít strach, že by vám polička, nebo jiný ukotvený předmět spadl. Pro dřevo, cihly, beton i sádrokarton je tu kotevní technika, která přináší moderní technologie i více než 50 let zkušeností.

Snubní prsteny

31. 1. 2022

Snubní prsteny jsou jedna z mála věcí, které vám skutečně zůstanou po svatbě. Každý den společného života vám připomenou ten jedinečný svatební den. I když budete na jiném místě, odloučeni třeba i dlouhé měsíce, pohled na ten kroužek z drahého kovu vyvolá vzpomínky na první manželský polibek, tanec, svatební oslavu a všechny společné dny v manželském svazku. 

Víno z moravy

29. 10. 2021

Také milujete víno? Morava je svým geografickým umístěním více než vyhovujícím místem pro pěstování různých odrůd vín, a tak zde můžeme najít mnohdy opravdu kvalitní produkty, které ocení nejeden zkušený vinař. A také degustátor.

 

Dovoz aut ze zahraničí

8. 9. 2021

Pokud máte v plánu pořídit si automobil ze zahraničí a nechcete ztrácet čas cestováním pro něj, objednejte si tuto službu u firmy, která se na dovoz aut specializuje. Jejich zaměstnanci si lépe než Vy poradí s možnými komplikacemi při cestě, a mohou Vám auto v pořádku dovézt. Je možné také nechat auto odtáhnout ze zahraničí až do bezpečí Vaší garáže. Auta ze zahraničí jsou proslulá lepší výbavou, větším výběrem a spolehlivostí. Mnohé světové značky dnes lákají české řidiče, aby si pro auto přijeli přímo do země výroby.

Znáte pojištění odpovědnosti zaměstnance? Přečtěte si, kdy se vám může hodit

24. 5. 2021

V rámci pracovněprávního vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem může velice snadno dojít k situaci, kdy zaměstnanec způsobí škodu. Takové situace jsou samozřejmě nepříjemné, nelze je dopředu ve všech případech předvídat a rozhodně je nemůžete nikdy zcela vyloučit. Díky současným pojišťovacím produktům na trhu však není problém se na takové škody pojistit, přičemž důležité je také zvážit míru rizika, které je spojeno s konkrétním zaměstnancem.

Jak se zbavit štěnic bezpečně a rychle

31. 3. 2021

Štěnice domácí je polokřídlý hmyz, který se živí lidskou krví. V úkrytu založí i celé kolonie, během dne se ukrývají, ale v noci vylezou ven a sají lidskou, nebo zvířecí krev. Jejich kousnutí je nepříjemné a může být spojeno s alergickou reakcí. Pokud jste se tedy probudili se svědivými pupínky po těle, které působí poněkud jinak, než pouhé komáří štípance, máte patrně doma štěnice.

Čistá podlaha jako základ zdravého pracoviště

29. 10. 2020

Podlaha se znečistí takřka okamžitě. Kolikrát ani vytírání nebo vysávání koberce nestačí. Především u větších společností nebo v místech, kde se pohybuje hodně lidí, mohou vznikat na podlahách velmi hrubé nečistoty, kterých se jen tak nezbavíte. Na jakékoliv podlahy, ať už ve veřejných prostorách, nebo u vás doma, má úklidová firma stroje. Stroje, které vás zbaví i hrubých nečistot, a tak nejenže celou podlahu kompletně vyčistí, ale také ji zbaví nežádoucích bakterií.

Fotoomlazení pro Vaši pleť

29. 6. 2020

Při dnešním stylu života se všichni snaží pečovat o svoji pleť co nejlépe. Proto jistě oceníte nové moderní trendy v péči o pleť. Jednou z novinek je moderní estetická metoda fotoomlazení, neboli odstranění vrásek. Dochází při něm ke zpevnění kůže a vyhlazení drobných vrásek až o 60 procent. Póry se při něm stahují také až o 60 procent. Záleží vždy na věku ošetřovaného, stavu jeho pleti a její elasticitě.

Údržba budov. Jde to i jinak!

26. 3. 2020

Řešíte-li správu jakékoli větší nemovitosti, jistě dobře víte, že jde o práci velmi komplexního charakteru. Jsou oblasti, které se bez vás neobejdou, ale také činnosti, které lze delegovat na externí firmy.

Jak si pronajmout nebytové prostory a nespálit se

1. 12. 2019

V případě že máte v plánu pronajmout si prostory pro vaše podnikání, rozhodně si přečtěte, na co byste si měli dát pozor. Pokud podceníte nájemní smlouvu, mohou vás v budoucnu čekat nemalé problémy s pronajímatelem.

Senior Park – jistota Vašeho klidného stáří

10. 11. 2019

Pokud hledáte klidné místo pro život ve stáří, navštivte jeden z našich Senior Parků. Jistě Vás osloví svým vybavením, příjemným personálem a milou společností nájemníků. Pro svoje obyvatele nabízí Senior Parky samostatné bydlení v bezbariérových bytech a blízkost sousedské sounáležitosti. Člověk tak nestárne sám a má příležitost prožít klidné stáří obklopen přáteli.