Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Facility management

Pojem facility management je v českém businessu stále více skloňován. Není divu, tímto způsobem můžete při vašem podnikání ušetřit nemalé peníze, čas i zbytečné starosti. Většina lidí si pod pojmem facility management představuje pouze správu nemovitosti. Činností, které však tento druh služby obstarává, je mnohem více.

V čem je facility management dobrý?

Zjednodušeně se jedná o zajištění služeb, které nejsou předmětem vašeho podnikání, souvisejí se správou budov a jsou prováděny profesionální společností. Při objednání těchto služeb můžete pro svoji firmu zajistit kvalitnější služby, za příznivé ceny a s minimem starostí. Tyto profesionální společnosti si totiž veškeré práce korigují sami ve sjednaném rozsahu a vy už se nemusíte o nic starat. Čas, který touto službou ušetříte můžete věnovat činnostem, které vám přinášejí zisk. Že nepřišla uklízečka do práce? Náhle začalo sněžit a schody k vašemu podniku jsou neprůchodné? To už dávno nebude vaše starost. Profesionálové na trhu s facility managementem si s touto situací hravě poradí a úklid tak bude hotový včas a ve stoprocentní kvalitě.

Co vše do facility managementu spadá?

V rámci facility managementu si můžete sjednat komplexní správu nemovitosti nebo pouze dílčí služby. Výše sjednaných služeb je na vás a odborníci se rádi přizpůsobí právě vašim potřebám. Lze si sjednat například pouze recepční a vrátné služby, zabezpečení a ostrahu objektu, úklid a údržbu celého objektu a v neposlední řadě údržbu zeleně.

Pro koho je facility management určen?

Facility management se hodí pro podnik každé velikosti právě díky vaší volbě rozsahu sjednaných služeb. I malý podnik může využívat například služeb profesionálního úklidu od specializované firmy.

Jaké jsou tedy výhody?

  • úspora času
  • úspora financí
  • úspora starostí
  • profesionální služby
  • využití profesionální techniky

Kde si mohu facility management sjednat?

Profesionálem na trhu s facility managementem v Praze a celé České republice je bezpochyby společnost Westpoint, která se zabývá těmito službami už mnoho let. Ve svém týmu mají vyškolené odborníky, kteří pracují s profesionální technikou. Ve spolupráci s tímto profesionálem můžete zajistit nejvyšší kvalitu služeb a ušetřit nemalé finance. Pokud vás zajímá něco dalšího, neváhejte je kontaktovat na uvedených webových stránkách.

Fotografie