Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Pracujte rychle a efektivně po kvalitní síti

Dnes se vše měří na vteřiny. Spolehlivá, plynulá a především rychlá práce na internetu i v interní síti je alfou a omegou úspěchu každého podnikání. I proto jsme tu my, abychom vám pomohli vybudovat kvalitní datové sítě, které vyřeší vaše komunikační potřeby a požadavky jednou provždy.

Dodávky a instalace datových sítí

Přizpůsobíme řešení vašim potřebám. Dodáváme komponenty metalických i optických počítačových sítí, navrhujeme řešení, které s ohledem na technický vývoj maximálně prodlouží životnost vaší sítě a výrazně sníží další vzniklé náklady na její provoz. Zakázková výroba komponent na míru přímo vašemu projektu se plně přizpůsobí vašim potřebám. Kromě dodávky zajišťujeme také instalaci nové sítě s ohledem na vaši stávající.

Instalace datových sítí obsahuje pomoc při návrhu vhodného řešení, ukončování metalických sítí, svařování optických sítí nebo měření parametrů metalických a optických sítí a další. Uvědomujeme si, že každá síť potřebuje péči, aby dlouhodobě a především spolehlivě fungovala. Odstraňujeme prach z datových rozvaděčů, čistíme optické konektory. Díky nám předejdete nenadálým výpadkům provozu.

Výhody optických sítí

Optické sítě jsou vhodný způsob propojení patrových rozvaděčů v rámci jedné budovy. Pro vzdálenost větší než 100 metrů neexistuje vhodnější alternativa. Ač jsou optické sítě o něco nákladnější než metalické, jsou lepší variantou pro každého. Nabízí vysokou přenosovou kapacitu, odolnost vůči elektromagnetickému rušení a co do vzdálenosti nemají konkurenci.

Datové sítě Praha

Jsme společnost Havenets a problematikou počítačových sítí se zabýváme od roku 1999. Dodáváme, instalujeme a servisujeme datové a optické sítě po celé Praze a okolí. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.havenets.cz. Žádný problém není překážka, nechte si poradit a zatočte s nestabilitou vaší sítě jednou pro vždy.

Fotografie