Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Výhodné služby pro vás

Nezanedbávejte čištění koberců

5. 11. 2023

Mnoho lidí si to vůbec neuvědomuje, ale nejvíce nečistot v domácnosti nenajdete na záchodě. Naopak jsou na místech, která považujete za nejvíce čistá, proto se jen málokdy věnujete jejich pečlivému úklidu a čištění. Řeč je tedy hlavně o kobercích. V koberci se velmi jednoduše usazují zbytky jídla, nápojů, prachu, nečistot z venku, a proto jsou pak domovem mnoha mikroorganismů.

Ztráta tlaku v kompresorech

2. 11. 2023

Kompresory jsou středem mnoha průmyslových a výrobních procesů, které závisí na stlačeném vzduchu. Jakmile začne docházet k ztrátě tlaku v těchto systémech, mohou nastat vážné problémy. 

Jak si poradit s pařezy

18. 10. 2023

Pařezy mohou být pro mnoho majitelů pozemků noční můrou. Dnes však existuje revoluční metoda, která tento problém řeší jednou provždy.

Pozor na podvodníky z internetu

30. 9. 2023

Každou chvíli čteme zprávy o tom, že podvodníci někomu vykradli bankovní účet, že lidé naletěli a investovali do bitcoinů, že vydali podvodníkům své přihlašovací údaje k sociálním sítím či bankovním účtům.

Vyplatí se rekonstrukce panelového bytu?

31. 8. 2023

Přestože panelové byty vždy byly a budou tou nejdostupnější variantou bydlení ve městě, zaslouží si čas od času správnou a oprávněnou péči. Panelová výstavba, panelové domy a panelové bydlení ve městě, je mnohými lidmi opovrhovaným způsobem bydlení. Nicméně velmi častým. Dle odborníků jde o svébytnou kapitolu dějin architektury. Historie prvních sídlišť se klade do 40. let minulého století. V té době se stavěly zděné domy, ale využívaly se již prefabrikované prvky. V 70. letech byl při výstavbě sídlišť kladen důraz na kvantitu a úspory, k čemuž skvělým způsobem sloužily panelové domy postavené z panelových bloků.

Jak si zajistit internet na chatu?

22. 8. 2023

Doma nejspíš máte pevné připojení k internetu, v mobilu nejspíš máte předplacená data. Vždy a všude jste online. Ale když vyrazíte v létě na chatu, rázem jste bez internetu. Což se pro řadu lidí rovná tragédii. Jak to řešit?

Výplně vrásek

10. 8. 2023

S přibývajícími lety, přibývají i změny na našem těle. Nejvíce znatelné změny se projevuji na kůži, která ztrácí pružnost a začínají se objevovat nevzhledné vrásky. Nejprve vyskočí kolem očí, na čele, později kolem úst a následují vrásky na krku a dekoltu. Pokud čtete toto a říkáte si, že je to váš případ a jste z vrásek nešťastní, čtěte dále. Vrásek se dá jednoduše zbavit a stárnutí pokožky řešit.

Balík do zahraničí nemusí být problém

25. 7. 2023

Pokud jste nikdy nic neobjednávali ze zahraničí ani jste tam nic neposílali, nejspíš vás to trochu děsí. Jak na to? Která firma vám pomůže? Jaké jsou náležitosti pro zasílání balíků do cizí země? Nemusíte se ničeho děsit, je to totiž docela jednoduché.

Hostesky

10. 7. 2023

Hostesky na firemní akce jsou profesionálky, které pomáhají s organizací a příjemným průběhem firemního setkání, konference, večírku nebo jiného podnikového eventu. Jejich úlohou je uvádění hostů, aby se cítili vítáni a pohodlně. Hostesky odpovídají na případné dotazy a zejména vytváří milou a ničím nerušenou atmosféru.

Palety jako ulité

30. 6. 2023

Zavedení inovativního řešení pro efektivní a bezpečnou manipulaci s nákladem je pro každou společnost důležité. Vždy se vyplatí v tomto směru nezaspat a jít s dobou. Usnadníte si tak práci při manipulaci a zajistíte větší bezpečnost zboží.

Domácí relaxace aneb jak si pořádně odpočinout

29. 6. 2023

Zajít si jednou za čas na masáž nebo do solné jeskyně je sice příjemné, ale nestačí to. Relaxovat bychom měli denně a pravidelně, aby tělo mělo šanci nabrat nové síly.

Ceny chat klesají – ideální čas na nákup nemovitosti?

30. 5. 2023

V době pandemie Covidu-19 se Češi náhle opět projevili jakožto národ chatařů a chalupářů a o tyto rekreační objekty byl najednou obrovský zájem. I jejich cena vyletěla prudce nahoru. Nyní se ukazuje, že trend se obrací.

Dětské skupiny jsou šancí pro rodiče

28. 4. 2023

Mít dítě je radost, ale také starost. A ještě větší starosti nastávají, pokud se matka rozhodne vrátit po rodičovské dovolené do práce. V Česku totiž rozhodně nepanují v tomto ohledu ideální podmínky.

Procvičujte mozek – učte se jazyky

22. 3. 2023

Odborníci doporučují neustále procvičovat náš mozek, aby nezakrněl a skvěle nám sloužil i ve stáří. Jedním z nejlepších způsobů, jak mozek nenechat zahálet, je učit se jazyky.

Plísně v domácnosti – jak s nimi zatočit?

22. 2. 2023

Plísně jsou nepříjemným problémem v domácnostech, ale nejde jen o estetické hledisko. Mohou totiž způsobovat i zdravotní problémy a v neposlední řadě poškozují také samotnou stavbu.

Hlídání dětí od au-pair je čím dál žádanější

20. 1. 2023

Mít děti je radost, ale také velká starost. Pokud chtějí (nebo musejí) oba rodiče chodit do zaměstnání a mají další povinností, přičemž nemají svou vlastní babičku na hlídání, je pro ně ideální volbou najmout si chůvu.