Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

STK Nová - prodej emisních plaket do zahraničí Olomouc.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

DW HYGIENA s.r.o. - HCCP na míru.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

U Mominky - dětská skupina Brno.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Jak se zbavit štěnic bezpečně a rychle

Štěnice domácí je polokřídlý hmyz, který se živí lidskou krví. V úkrytu založí i celé kolonie, během dne se ukrývají, ale v noci vylezou ven a sají lidskou, nebo zvířecí krev. Jejich kousnutí je nepříjemné a může být spojeno s alergickou reakcí. Pokud jste se tedy probudili se svědivými pupínky po těle, které působí poněkud jinak, než pouhé komáří štípance, máte patrně doma štěnice.

Pupínky od kousnutí bohužel nepříjemně svědí, jsou velké několik milimetrů a působí jako zarudlé kolečko s tmavou tečkou uprostřed. Někdy má člověk pouze samotný pupínek, většinou jich ale bývá více, vyrážka se uvádí jako štěnicová dermatitida. Zarudnutí a svědění se objevuje se zpožděním několika hodin od kousnutí. Příznaky časem odezní, ale pokud nebudete na štěnice včas reagovat, nezbavíte se jich a budete znovu nastavovat svojí kůži pokousání. Na likvidaci štěnic si objednejte odborníka, který Vám poradí, jak štípance od štěnice správně léčit.

Co se týče vymýcení štěnic, nepoužívejte žádné domácí přípravky a vyčkejte na zásah specialisty. Odborná firma má k dispozici kvalitní chemické přípravky, které jsou určené přímo k likvidaci štěnic. Cena za odborný zásah je přiměřená opětovnému získání čistého a klidného domácího prostředí.

Pokud hledáte odborníka na hubení štěnic, obraťte se na naši firmu Štěnice s.r.o. Zbavujeme naše zákazníky štěnic již 14 let a máme s touto činností mnoho zkušeností. Můžete se tak spolehnout, že po našem odborném zásahu se u Vás štěnice již neobjeví. Naše služby jsou diskrétní, pracujeme rychle a bez ohledu na venkovní počasí, protože štěnice se v bytě umí přizpůsobit místním podmínkám. Ať už jste si štěnice přivezli z dovolené, z dalekých cest, nebo je k Vám zanesl omylem návštěvník, po našem zásahu se jich zbavíte rychle a hlavně dlouhodobě.

Fotografie