Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Korg.cz - MIDI kontroléry skladem.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Vakuové sáčky na potraviny -  vhodné pro balení všech druhů potravin.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Hubení štěnic Praha - profesionální hubení štěnic se zárukou.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Hodinový manžel Brno - zajistíme údržbu ve Vašem domě, domácnosti a zahradě.

Fotoomlazení pro Vaši pleť

Při dnešním stylu života se všichni snaží pečovat o svoji pleť co nejlépe. Proto jistě oceníte nové moderní trendy v péči o pleť. Jednou z novinek je moderní estetická metoda fotoomlazení, neboli odstranění vrásek. Dochází při něm ke zpevnění kůže a vyhlazení drobných vrásek až o 60 procent. Póry se při něm stahují také až o 60 procent. Záleží vždy na věku ošetřovaného, stavu jeho pleti a její elasticitě.

Jestliže plánujete fotoomlazení, můžete se spolehnout na dlouhodobý výsledek zákroku, omlazení pleti až o 5 let až na další 2 roky. Po 2 letech je možné provést udržovací ošetření. Samotné vyšetření funguje jako záblesk paprsku, který proniká kůží. Dochází k produkci nového kolagenu, který vyhladí pleť. Výkon se opakuje dle potřeby pleti a typu vady. Ošetření je minimálně bolestivé, a obecně velmi dobře snášeno.

Fotoomlazení se neprovádí v těhotenství, při užívání léků, zvyšujících citlivost kůže na světlo, při nemocích kůže, při poruše srážlivosti krve, epilepsii, a u aktivního opálení pokožky.

Samotný zákrok provede odborník, v momentu záblesku ošetřovaný ucítí pouze štípnutí. Oči má chráněny ochrannými brýlemi. Po ošetření je pokožka zarudnutá, do 2 dnů však zbarvení odezní. Ošetřené místo je potřeba nechat v klidu, pokud se vytvoří puchýř, nebo krusta, necháme je zregenerovat. Pokud zůstane místo světlejší, během krátké doby se pigmentace vyrovná okolí zákroku.

Před zákrokem je dobré hydratovat dostatečně pokožku, oznámit případnou medikaci, nebo ozařování, kterému byla pokožka vystavena. Je nutné také omezit opalování, nanášení líčidel, nebo aplikaci peelingu. Stejně tak jsou nevhodné horké lázně, nebo velké sportovní zatížení.

Pokud máte v plánu fotoomlazení Vaší pleti, oslovte s důvěrou naše centrum estetické medicíny. Naši odborníci Vás seznámí s detaily ošetření, proberou s Vámi vše potřebné, abyste se mohli správně rozhodnout, kdy ošetření podstoupit a za jakých podmínek. Postaráme se o to, abyste se ve své kůži cítili opravdu skvěle.

Fotografie