Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Služby pro firmy

Profesionální kamionová doprava se umí skvěle přizpůsobit přepravě zakázek nejen mezi Prahou a Brnem

16. 1. 2023

Nenechte se rozptylovat myšlenkami, zda se vaše zboží nachází ve správných podmínkách a je s ním v rámci přepravy dostatečně dobře zacházeno. Mějte v tomto směru absolutní jistotu. Přesvědčte se, jestli není čas na změnu.

Facility management

28. 11. 2022

Pojem facility management je v českém businessu stále více skloňován. Není divu, tímto způsobem můžete při vašem podnikání ušetřit nemalé peníze, čas i zbytečné starosti. Většina lidí si pod pojmem facility management představuje pouze správu nemovitosti. Činností, které však tento druh služby obstarává, je mnohem více.

Výkresové hliníkové profily

26. 5. 2022

Výroba hliníkových profilů na míru je v současné době velmi oblíbený nejen mezi B2B klientelou. Pro vlastní hliníkový profil si chodí jak profesionálové, tak i domácí kutilové. Proč tomu tak je, k čemu všemu může hliníkový profil sloužit a jaké jsou možné úpravy hliníkových profilů?

Interní audit HACCP

12. 5. 2022

Česká legislativa vyžaduje provádět vnitřní audity HACCP (= systematické a nezávislé ověřování systému kritických bodů a jeho shody s plánem Systému kritických bodů) alespoň jedenkrát ročně, a to u všech typů potravinářských provozů.

Znáte pojištění odpovědnosti zaměstnance? Přečtěte si, kdy se vám může hodit

24. 5. 2021

V rámci pracovněprávního vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem může velice snadno dojít k situaci, kdy zaměstnanec způsobí škodu. Takové situace jsou samozřejmě nepříjemné, nelze je dopředu ve všech případech předvídat a rozhodně je nemůžete nikdy zcela vyloučit. Díky současným pojišťovacím produktům na trhu však není problém se na takové škody pojistit, přičemž důležité je také zvážit míru rizika, které je spojeno s konkrétním zaměstnancem.

Čistá podlaha jako základ zdravého pracoviště

29. 10. 2020

Podlaha se znečistí takřka okamžitě. Kolikrát ani vytírání nebo vysávání koberce nestačí. Především u větších společností nebo v místech, kde se pohybuje hodně lidí, mohou vznikat na podlahách velmi hrubé nečistoty, kterých se jen tak nezbavíte. Na jakékoliv podlahy, ať už ve veřejných prostorách, nebo u vás doma, má úklidová firma stroje. Stroje, které vás zbaví i hrubých nečistot, a tak nejenže celou podlahu kompletně vyčistí, ale také ji zbaví nežádoucích bakterií.

Údržba budov. Jde to i jinak!

26. 3. 2020

Řešíte-li správu jakékoli větší nemovitosti, jistě dobře víte, že jde o práci velmi komplexního charakteru. Jsou oblasti, které se bez vás neobejdou, ale také činnosti, které lze delegovat na externí firmy.

Stabilizovat, stabilizovat, stabilizovat

28. 3. 2019

Jste na sesypání, když vidíte, jak se vaše drahocenné zboží nestabilně houpe na paletě? I ti nejšikovnější zaměstnanci při manipulaci s paletou pomocí vysokozdvižného vozíku musí někdy prudčeji zabrzdit nebo zatočit. A vaše výrobky, které jsou na palatě navršeny na sobě, se tak velice snadno mohou rozsypat, poškodit, oťukat nebo úplně rozbít. Je čas na stabilizaci balení vašeho zboží.

Vánoční dárky je možné odečíst z daní

3. 2. 2019

Pojďme se podívat, jak je to s možností odpisu vánočních dárků z daní, jste-li podnikatelem. Je zřejmé, že nový Playstation pro syna nebo kabelka z krokodýlí kůže pro manželku asi bedlivému oku daňového úředníka budou připadat v daňovém přiznání podezřelé. Přesto existují možnosti, které se ze základu daně odečíst dají.

Jaký nábytek vybrat do kanceláře?

29. 5. 2017

V kancelářích tráví lidé nad prací zhruba jednu třetinu celého dne, někdy i mnohem více, a právě proto by měl být nábytek uzpůsoben tomu, aby nám při práci co nejvíce pomáhal. Nezáleží pouze na tom, z jakých kusů nábytku se bude vybavení místnosti skládat, ale také na jeho barvách, rozmístění po místnosti, vnitřním uspořádání a tak dále.

Vybíráte úklidovou firmu? Poradíme, podle čeho vyberete tu nejlepší

31. 3. 2017

Čisté a uklizené prostředí není důležité pouze v domácnostech, ale také ve firemních a komerčních prostorách, zejména pak v kancelářích. Uklizené pracoviště se odráží nejen na spokojenosti zaměstnanců, ale také těch, kteří vaši společnost navštíví. Ať už se jedná o obchodní partnery, zákazníky nebo dodavatele, vaše prostory vás reprezentují a na to byste neměli nikdy zapomínat. Pokud tedy zvažujete najmutí externí úklidové firmy, přečtěte si následující řádky, které vám prozradí, podle jakých kritérií byste měli volit.

Úklidové služby pro firmy

18. 7. 2016

Vlastníte firmu a chcete pro své prostory a kanceláře sehnat kvalitní a spolehlivé úklidové služby? Dnes již téměř každý ví, že najmutí úklidové firmy je ekonomicky výhodné a ušetří také mnoho zbytečných starostí a času, který se dá využít daleko efektivněji. Bohužel dnes se můžete spálit i při výběru vhodné firmy a z ideálního ekonomického tahu se může stát také pěkné fiasko.

Služby pro firmy, které ušetří čas i peníze

11. 3. 2016

Jen těžko si lze představit, že by si každá velká firma obstarávala všechny činnosti sama. Proto existuje na trhu celá řada služeb, které dokáží firmám šetřit čas i peníze. Bohužel ne v každé firmě se takových služeb využívá. O jaké služby se jedná?