Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

S kotevní technikou MUNGO vám nic nespadne

Správně přichytit poličku na zeď a mít zároveň jistotu, že nám nespadne, nezávisí pouze na šikovných rukách. Správně zvolenou kotvící technikou si usnadníte práci a častokrát i ušetříte zbytečné nervy navíc. Švýcarská kotevní technika MUNGO je zárukou kvality i dobře odvedené práce. Nemusíte mít strach, že by vám polička, nebo jiný ukotvený předmět spadl. Pro dřevo, cihly, beton i sádrokarton je tu kotevní technika, která přináší moderní technologie i více než 50 let zkušeností.

Jak vybrat kotevní techniku

Základní otázky pro kotvení jsou – co upevňujeme, do jakého materiálu upevňujeme, jaké jsou předpoklady vnějších vlivů, jak hluboko a v jakém směru ukotvujeme a důležitou otázkou je také možnost budoucí demontáže kotveného předmětu.

Kotevní technika MUNGO

Kotevní techniku MUNGO využívají profesionálové a montážní firmy po celém světě. Svou oblibu tak mají i mezi běžnými uživateli. Jestliže se rozhodnete pro tuto značku, pak chybu rozhodně neuděláte. V České republice je specialistou na kotevní techniku MUNGO společnost SBComp, která se zabývá prodejem kotevní a nýtovací techniky. MUNGO, to jsou ocelové kotvy, nylonové hmoždinky, izolační hmoždinky, hmoždinky do sádrokartonu a šrouby do betonu. Pro chemickou maltu nabízí kotevní techniku do betonu i do zdiva, dále pak vrtáky a sekáče, prvky speciálního a lehkého upevňovacího kotvení a mnoho dalšího.

Přivrtejte a ukotvěte vše snadno a rychle. Nylonové hmoždinky jsou vyrobeny z prvotřídního polyamidu PA6. Díky svým vynikajícím vlastnostem lze PA6 označit jako nejvhodnější materiál v oblasti upínacích řešení.

Ocelové kotvy dosahují dlouhé životnosti díky novému velmi progresívnímu povrchu GreenTec, který mnohem lépe odolává korozi. Pro náročnější kotvení nabízí MUNGO chemické malty, které zajistí kvalitní, pevný a naprosto spolehlivý spoj. Výhodou této kotvící techniky je aplikace do většiny stavebních materiálů, a především možnost práce za jakéhokoliv počasí.

Pro lehké a méně namáhané spoje jsou vhodné kotvy a hmoždinky do sádrokartonu a pórobetonu. Nabídka MUNGO je rozšířená také o speciální hmoždinky, které jsou určené pro kotvení do polystyrenu. Jestliže hledáte vhodnou kotvící techniku pro stropní dutiny, vyberte rozpěrné kotvy, které udrží a nepustí.

Profesionální poradenství SBComp

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme. Jsme specialisté na kotevní techniku MUNGO v České republice. Pro více informací přejděte na stránky www.sbcomp.cz, kde se dozvíte více, anebo zajděte do našeho testovacího centra v Brně, kde si i běžní zákazníci mohou vyzkoušet, jak výrobky správně aplikovat. Posuňte vaše podnikání na profesionální úroveň a vybírejte z naší široké nabídky kotevní techniky MUNGO.

Fotografie