Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Korg.cz - MIDI kontroléry skladem.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Vakuové sáčky na potraviny -  vhodné pro balení všech druhů potravin.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Hubení štěnic Praha - profesionální hubení štěnic se zárukou.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Hodinový manžel Brno - zajistíme údržbu ve Vašem domě, domácnosti a zahradě.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

STK Nová - prodej emisních plaket do zahraničí Olomouc.

Bohemia - SysTech group, s.r.o. - skladovací věže Modula.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

Dovoz aut ze zahraničí

Pokud máte v plánu pořídit si automobil ze zahraničí a nechcete ztrácet čas cestováním pro něj, objednejte si tuto službu u firmy, která se na dovoz aut specializuje. Jejich zaměstnanci si lépe než Vy poradí s možnými komplikacemi při cestě, a mohou Vám auto v pořádku dovézt. Je možné také nechat auto odtáhnout ze zahraničí až do bezpečí Vaší garáže. Auta ze zahraničí jsou proslulá lepší výbavou, větším výběrem a spolehlivostí. Mnohé světové značky dnes lákají české řidiče, aby si pro auto přijeli přímo do země výroby.

V rámci Evropy je možné nechat si auto dovézt z Německa, Itálie, Švýcarska a mnoha dalších zemí, stačí se domluvit, o jaký typ vozidla máte zájem a vybrat si konkrétní vůz. Dovezená auta jsou v dobrém technickém stavu a poskytnou Vám služby na mnoho let. Obraťte se se svojí představou na konkrétní firmu a sdělte jim přesné požadavky a představy o svém voze. Na základě zkušeností pro Vás firma vybere vhodný vůz a zaveze Vám ho v pořádku domů.

Vybraný automobil je nutné také prověřit před koupí, a to jeho historii, datum výroby a stav ujetých kilometrů. Pokud budou všechny tyto parametry vyhovovat, včetně barvy a stavu vozu, je možné auto objednat. Jestliže máte zájem se koupě osobně zúčastnit, můžete si pro auto zajet v doprovodu firemního zástupce. Vyhnete se tak nejistotě nákupu na vlastní zodpovědnost, kdy je možné přehlédnout místní zákony a povolení, nebo se špatně domluvit vzhledem k jazykové bariéře. Zkušená firma, zabývající se dovozem aut, Vám prověří nejen auto, ale také prodejce a autobazar.

Dovoz ojetého auta ze zahraničí podléhá mnoha kontrolám, technické kontrole, musíte splatit ekologickou daň, je nutné také ohlídat homologaci auta pro naši silnici. Nejdříve je nutné zajet na stanici technické kontroly a nechat provést evidenční prohlídku vozu. Změří se emise a postoupí na STK. Je potřeba nachystat malý a velký technický průkaz vozidla, po prohlídce auto dostane protokol o technické prohlídce, o emisích, technický protokol a přílohu.

Vozidlo se musí přihlásit v ČR, domluvíte si povinné ručení, a na Českém dopravním inspektorátu si vyzvednete nové registrační značky pro vůz. Musíte nahlásit výsledky měření emisí, dočasný technický průkaz, převozní SPZ, potvrzení o odhlášení vozu z ciziny, zprávu STK, potvrzení z FÚ o platbě DPH, občanský průkaz a zelenou kartu s povinným ručením.

Dovoz auta z ciziny může být riskantní cestou, ale pokud se obrátíte na zkušené odborníky, odpadne Vám spousta starostí a získáte jistotu kvalitního servisu. Pokud plánujete výběr auta v zahraničí, obraťte se na nás s důvěrou, v autech od nás jste v bezpečí.

Fotografie