Články & návody

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Čistá podlaha jako základ zdravého pracoviště

Podlaha se znečistí takřka okamžitě. Kolikrát ani vytírání nebo vysávání koberce nestačí. Především u větších společností nebo v místech, kde se pohybuje hodně lidí, mohou vznikat na podlahách velmi hrubé nečistoty, kterých se jen tak nezbavíte. Na jakékoliv podlahy, ať už ve veřejných prostorách, nebo u vás doma, má úklidová firma stroje. Stroje, které vás zbaví i hrubých nečistot, a tak nejenže celou podlahu kompletně vyčistí, ale také ji zbaví nežádoucích bakterií.

Strojové čištění podlah

Mnoho úklidových společností nabízí komplexní strojové čištění podlah. To spočívá v zametení nebo vysátí velmi hrubých nečistot s následným strojovým mytím kompletně celé podlahy. Tento postup aplikují na různé typy podlah z rozdílných materiálů. Vyčistí betonové podlahy, mramorové nebo terasové dlažby, lamináty, parkety i PVC. 

Hloubkové čištění podlah

Na hrubé nečistoty se používají zametací stroje, na menší nečistoty a prach pak průmyslové vysavače. Dobrá úklidová firma by měla umožňovat také mokré mytí, pro které jsou vhodné kotoučové stroje, případně podlahové automaty, které se přizpůsobí jakémukoliv povrchu podlahy.

Hloubkové čištění podlah spočívá také v zapeklitých záhybech nebo spárách dlaždiček. I s tím si dokáží tyto stroje hravě poradit. Podlaha se poté leskne jako po prvním vytření nově položené podlahy.

Strojové čištění podlah je nejúčinnější zbraní proti vzniku bakterií i plísní nebo usazení hrubých nečistot. Svěřte svou podlahu profesionálům, vyplatí se to. Pro jednorázové čištění i dlouhodobou spolupráci neváhejte kontaktovat specializovanou úklidovou firmu. 

Fotografie