Články & návody

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Angličtina pro děti: Kdy a jak s ní začít

Angličtina je dnes již nezbytnou součástí života v mnoha oblastech. Je jazykem, který otevírá mnoho dveří a přináší mnoho výhod. Proto není divu, že rodiče po celém světě se snaží začít své děti učit anglicky co nejdříve. V Brně, stejně jako v jiných částech České republiky, je angličtina pro děti stále populárnější téma.

Jak a kdy s angličtinou pro děti začít?

Otázka, kdy začít s výukou angličtiny, nemá jednoznačnou odpověď. Záleží to na individuálních preferencích a schopnostech dítěte, ale existují některé obecné směrnice. Ideální je začít co nejdříve, ideálně již v raném věku, kdy je dítě nejvíce otevřené novým jazykům a zvukům. Právě v této době mohou děti snadno a přirozeně absorbovat nový jazyk.
Neexistuje však jednotný a vědecky podložený názor na to, v jakém věku je nejlepší začít s výukou angličtiny. Někteří odborníci se domnívají, že je ideální začít již v předškolním věku, jiní zase doporučují počkat až do základní školy.

Argumenty pro výuku angličtiny v předškolním věku

Děti v tomto věku mají přirozenou schopnost učit se nové jazyky. Navíc výuka angličtiny v předškolním věku může pomoci dětem rozvíjet kognitivní dovednosti, jako je paměť a pozornost. Děti, které se začínají učit angličtinu v předškolním věku, mají v pozdějším věku lepší výsledky ve výuce angličtiny.

Argumenty pro výuku angličtiny v základní škole

Děti v tomto věku mají již dostatečně rozvinutou slovní zásobu a gramatiku v mateřském jazyce. Výuka angličtiny v základní škole může pomoci dětem lépe pochopit svět kolem sebe. Děti, které se začínají učit angličtinu v základní škole, mají více času na procvičení a zlepšení svých jazykových dovedností.

Jak tedy s angličtinou pro děti začít

Výuka angličtiny pro děti by měla být zábavná a poutavá. Děti by se měly učit angličtinu prostřednictvím her, písniček, pohádek a dalších kreativních aktivit. Pokud jste z Brna nebo jeho blízkého okolí, máte tu výhodu, že můžete své děti přihlásit do kroužku hravé angličtiny v rodinném centru Momikov. Můžete si ale také sehnat někoho na doučování, sami se položit do domácí výuky nebo se spolehnout na výuku angličtiny v mateřské či základní škole.

Angličtina je zkrátka důležitým jazykem, který může dětem pomoci v jejich budoucím životě. Je proto dobré, aby se děti s tímto jazykem seznamovaly co nejdříve. Při výběru vhodného kurzu angličtiny pro děti je důležité zohlednit věk dítěte, jeho zájmy a finanční možnosti rodiny.
V Brně v rodinném centru Momikov nabízí výuku angličtiny pro děti všech věkových kategorií. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory, kteří používají moderní a efektivní výukové metody.

Fotografie