Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Jaký nábytek vybrat do kanceláře?

V kancelářích tráví lidé nad prací zhruba jednu třetinu celého dne, někdy i mnohem více, a právě proto by měl být nábytek uzpůsoben tomu, aby nám při práci co nejvíce pomáhal. Nezáleží pouze na tom, z jakých kusů nábytku se bude vybavení místnosti skládat, ale také na jeho barvách, rozmístění po místnosti, vnitřním uspořádání a tak dále.

Dnes si tedy představíme důležitá kritéria, který by měl kancelářský nábytek splňovat, abychom byli během celého dne mnohem více produktivní a naše práce byla i mnohem efektivnější.

Barvy

Ne každý tomu věří, ale barvy dokáží velmi dobře ovlivňovat naše smyly, emoce a cítění a mají také vliv na naši soustředěnost. Výrazné a křiklavé barvy nás tedy mohou při práci „rušit“. Pokud si tedy vybíráte nábytek do kanceláře, myslete na to, že světlejší jemné odstíny vám umožní mnohem lepší koncentraci a budou také mnohem příjemnější pro vaše zákazníky, obchodní partnery, dodavatele a všechny, kteří vás během dne navštíví.

Rozmístění

Vše se samozřejmě odvíjí od velikosti místnosti, kterou vybavujeme. Nepsaným pravidlem však je, že nejvíce používané potřeby by měli být v takové vzdálenosti od vašeho stolu, abyste nemuseli vůbec vstávat ze židle.

Stůl a skříň

Nejdůležitějšími kusy nábytku jsou bezesporu stůl a skříň. Každému je asi jasné, že stůl by měl být dostatečně velký, neboť na něj potřebujete naskládat počítač, papíry, složky a mnoho dalších potřeb, a navíc se mezi nimi potřebujeme také snadno a rychle zorientovat.

U skříně je důležitá především velikost. Vestavěné skříně nám totiž umožní schovat na jedno místo všechny věci, které nyní nepotřebujeme.

Sehnat nábytek, který splňuje všechny zmíněné požadavky, může být velkým oříškem. Nechcete-li ustupovat ze svých nároků, nechte si nábytek vyrobit na míru. V Brně a okolí se vám o výrobu kancelářského nábytku postará společnost CASCADE - kuchyně s.r.o. 

Fotografie