Články & návody

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Vybíráte úklidovou firmu? Poradíme, podle čeho vyberete tu nejlepší

Čisté a uklizené prostředí není důležité pouze v domácnostech, ale také ve firemních a komerčních prostorech, zejména pak v kancelářích. Uklizené pracoviště se odráží nejen na spokojenosti zaměstnanců, ale také těch, kteří vaši společnost navštíví. Ať už se jedná o obchodní partnery, zákazníky nebo dodavatele, vaše prostory vás reprezentují a na to byste neměli nikdy zapomínat. Pokud tedy zvažujete najmutí externí úklidové firmy, přečtěte si následující řádky, které vám prozradí, podle jakých kritérií byste měli volit.

Je cena opravdu to nejdůležitější?

Pro mnoho lidí by byla rozhodující položkou cena. Nejlevnější služby však v tomto oboru často nejsou tou nejlepší investicí. Pokud je cena oproti ostatním firmám, které nabízejí úklidové služby, příliš nízko, může to znamenat, že neodvádí svou práci příliš kvalitně. Pokud tomu tak opravdu je, nejspíše byste byli s odvedenou prací nespokojeni.

Čtěte reference

Jelikož najdete mnoho firem provádějících úklidové práce v kancelářích, o jejich kvalitě vám nejvíce prozradí reference. Ty hledejte nejen na webových stránkách dané firmy, ale také na diskuzních fórech, sociálních sítích a tak podobně. Podle referencí si už pak snadno uděláte obrázek a můžete ve svém výběru postoupit zase o krok dál.

Nabídka služeb

Při výběru mezi nejlepšími kandidáty můžete využít také nabídku jejich služeb. Většinu úklidových prací nabízí sice stejných, ale rozhodnout se můžete podle speciálních služeb jako například čištění koberců, čalounění a tak dále.

Pokud si ani s pomocí těchto kroků stále nevíte rady, svůj výběr můžete rozhodnout podle využívání moderních přístrojů, délky praxe, či podle toho, zda daná firma využívá ekologické čisticí prostředky. 

Fotografie