Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Korg.cz - MIDI kontroléry skladem.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Vakuové sáčky na potraviny -  vhodné pro balení všech druhů potravin.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Hubení štěnic Praha - profesionální hubení štěnic se zárukou.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Hodinový manžel Brno - zajistíme údržbu ve Vašem domě, domácnosti a zahradě.

Údržba budov. Jde to i jinak!

Řešíte-li správu jakékoli větší nemovitosti, jistě dobře víte, že jde o práci velmi komplexního charakteru. Jsou oblasti, které se bez vás neobejdou, ale také činnosti, které lze delegovat na externí firmy.

Každá budova potřebuje pečlivou údržbu Ať už se jedná o drobné opravy, nebo o čistotu prostředí, na vše je potřeba brát zřetel. Úklid budovy je jistě jedna ze starostí, kterou můžete s klidem v duši přenechat někomu jinému. Místo toho, abyste museli hledat vlastní zaměstnance, kteří by úklid zajišťovali, lze tuto práci přenechat úklidové firmě. Navíc vám odpadne starost ohledně nákupu pomůcek pro úklid, protože úklidová firma je přirozeně vlastní.

Budova, ať už jsou to kancelářské prostory, nemocnice nebo domov důchodců, by měla na lidi působit čistým a uklizeným dojmem. A to jak na zaměstnance, tak na zákazníky. Zaměstnancům se bude v takovémto prostředí lépe pracovat, což se jistě odrazí i na jejich výkonu. A zákazník si zase spíše vybere firmu, která se dovede postarat o své prostory do nejmenšího detailu. Uklizené prostory jsou dobrou vizitkou každé firmy.

Zaměstnanci z firmy Reiwag s vámi projednají koncept úklidu. Ten sestaví na míru přímo vašim potřebám. Potřebujete každodenní služby nebo vám postačí mimořádné úklidy? Nic není problém. Nezáleží ani na tom, zda potřebujete uklidit uvnitř či venku. Reiwag kromě práce zajistí i spotřební materiál (např. papírové utěrky na toalety), takže vy se už nebudete muset starat o nic a zbyde vám více času na vlastní podnikání.

Ať už se jedná o čištění fasád, mytí oken či vyčištění podlahy, Reiwag sleduje trendy v tomto oboru a drží s nimi krok.

Na webových stránkách www.reiwag.cz si kromě nabídky služeb můžete prohlédnout několik ocenění, které firma získala. Za vše mluví také více než stoleté sbírání zkušeností, Reiwag se v oboru pohybuje od roku 1903.

Fotografie