Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Stabilizovat, stabilizovat, stabilizovat

Jste na sesypání, když vidíte, jak se vaše drahocenné zboží nestabilně houpe na paletě? I ti nejšikovnější zaměstnanci při manipulaci s paletou pomocí vysokozdvižného vozíku musí někdy prudčeji zabrzdit nebo zatočit. A vaše výrobky, které jsou na palatě navršeny na sobě, se tak velice snadno mohou rozsypat, poškodit, oťukat nebo úplně rozbít. Je čas na stabilizaci balení vašeho zboží.

Pro váš klid můžete použít například protiskluzové lepidlo, které ale ovšem není vhodné pro všechny typy výrobků. Anebo protiskluzovou folii, která kvalitně a bezpečně stabilizuje balení vašeho zboží na paletě. Tyto podložky se kombinují se stretch folií s nižší mikronáží.

Že vaše kusové zásilky nejsou zcela rovné a navíc se často nachází ve vlhkém prostředí? To vůbec nevadí. Pro takové je tu protiskluzová folie Stabufilm 65. Oceníte ji především v potravinářském, chemickém a strojním průmyslu. Hodí se totiž zvláště pro různé lahve, barely, kyblíky apod.

Pomocí zvýšení tření dochází díky využití protiskluzové fólie k větší stabilizaci balení libovolného formátu. Ta s sebou však nese i další výhody. Jakožto bariéra proti vniknutí vody, je velmi vhodná pro venkovní skladování. Je účinná i na plastové paletě. A tak je doporučována pro využití v potravinářském, kosmetickém i farmaceutickém prostředí. Její aplikace je jednoduchá. Dle potřeby můžete zvolit buď ruční, nebo automatizovanou aplikaci pomocí formátovacího zařízení Excalibur.

Protiskluzová folie Stabufilm 65 od firmy Packung s.r.o. je suchá a neobsahuje žádný tuk. Může být v přímém kontaktu s potravinami. Je stoprocentně recyklovatelná. Je transparentní, pružná a deformovatelná, ale zároveň velice odolná. Nechte si poradit se stabilizací palet a optimalizací fólie pro vaše zboží. Ať se vám business už nikdy nesesype.

Fotografie