Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Úklidové služby pro firmy

Vlastníte firmu a chcete pro své prostory a kanceláře sehnat kvalitní a spolehlivé úklidové služby? Dnes již téměř každý ví, že najmutí úklidové firmy je ekonomicky výhodné a ušetří také mnoho zbytečných starostí a času, který se dá využít daleko efektivněji. Bohužel dnes se můžete spálit i při výběru vhodné firmy a z ideálního ekonomického tahu se může stát také pěkné fiasko.

 

Jak vybrat firmu, která bude pro úklid kanceláří ta pravá?

Nejlepším začátkem je obhlédnout nabídku pro vaše město či region na internetu. Pokud jste například pražská společnost, vyhledejte si všechny firmy provádějící úklidové služby a úklidy kanceláří v Praze. Na internetových stránkách se pak můžete dozvědět jaká je přesná nabídka, ceny, či reference. Zaměřte se také na samotný text na webu. Je totiž prokázáno, že pokud se firma na stránkách přehnaně chválí svými kvalitami a přednostmi, bývají tyto informace klamavé. Je dobré si také ověřit některé reference, které uvádějí. Není nad to si zkontrolovat, jak byli s úklidem svých firemních prostor spokojeni ostatní.

Pokud se vám některá úklidová firma zdá věrohodná a spolehlivá, napište nezávaznou poptávku, kde uvedete, o jaké služby máte zájem. Nezapomeňte se také informovat o tom, jaké přípravky a čisticí prostředky používají, či zda jsou ochotni zajistit také dodávku veškerého hygienického materiálu.

Je důležité, aby vybraná firma byla spolehlivá, dodržovala sjednaný harmonogram, ale hlavně, aby pracovníci odváděli pečlivou a svědomitou práci. Čistá kancelář je základem úspěchu, neboť každý zákazník či partner si udělá názor během několika sekund, a jak všichni víme, první dojem bývá nejdůležitější. Dbejte tedy na to, aby byla vaše kancelář čistá, a tudíž reprezentativní. I vy se budete cítit mnohem lépe, když budete vědět, že je o čistotu v tomto prostoru dobře postaráno.