Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Služby pro firmy, které ušetří čas i peníze

Jen těžko si lze představit, že by si každá velká firma obstarávala všechny činnosti sama. Proto existuje na trhu celá řada služeb, které dokáží firmám šetřit čas i peníze. Bohužel ne v každé firmě se takových služeb využívá. O jaké služby se jedná?

Zajištění nápojových automatů

Mnoho firem je považuje za zbytečnou investici, chytrý manažer v nich vidí způsob, jak nasytit své zaměstnance kofeinem a dopřát jim chvilku odpočinku, která zvýší jejich produktivitu. Pravidelná příprava kávy, a jiných nápojů, zabere i 20 minut denně, automat to zvládne za několik vteřin a podpoří zájem o pití kávy. Na trhu existuje již nespočet poskytovatelů, kteří firmám poskytnou nápojový automat a budou se starat, aby byl stále plný. Výhodné je i zajištění vlastního automatu, byť vyžaduje údržbu.

Vitamínové balíčky

Snad pro každého zaměstnavatele jsou noční můrou chřipkové epidemie. Částečná i hromadná absence zaměstnanců dokáže výrazně ochromit chod firmy. Stále více firem zjistilo, že jsou ideálním řešením vitamínové balíčky, které zásobí zaměstnance vitamíny na celý rok. Dokonce i tato drobnost dokáže výrazně ovlivnit profit celé firmy. Velcí poskytovatelé dokáží firmám zajistit kompletní dodávku vitamínových balíčků, které budou za zvýhodněnou cenu a mohou se odečíst z daní.

IT správce

Pokud se ve firmách pracuje s počítači, často se stává, že počítač selže a chyba dokáže vyřadit jednoho zaměstnance z práce i na celý den. V případě, že by selhala celá síť, jednalo by se už o vážný problém. Proto jsou na trhu firmy poskytující IT správce, který dokáže pomoci i na dálku nebo může přijet okamžitě po vzniku problému, aby chybu napravil.

Úklidové služby

Úklidové služby jsou velmi podceňované, přitom velmi přínosné. Zajišťování úklidu svépomocí je časově náročné a povětšinou nevýhodné. Profesionální úklidové firmy dokáží zajistit kompletní a pravidelný úklid v době, kdy jsou zaměstnanci doma.

Zajištění stravování

Ve firmách lze jídlo zajistit hned několika způsoby, obvykle podle toho, kde firma leží a jaké jsou její možnosti. Pokud je cílem, aby se zaměstnanci příliš nevzdalovali od práce, jsou vhodné jídelní automaty. Když se firma nachází v centru, představují ideální řešení stravenky. Další populární metodou je zajištění rozvozu jídel, které lze zajistit již i v menších městech.

Účetní služby

Pro malé firmy je příliš nákladné zaměstnávat svojí vlastní účetní jednotku. Jako levnější řešení se nabízí spolupráce s externí účetní jednotkou nebo celou účetní firmou. Platby za služby jsou obvykle placeny paušálně a jedná se o nejlevnější a nejpopulárnější řešení.