Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Pult centrální ochrany jako záruka bezpečí

Díky připojení na pult centrální ochrany máte přehled o dění ve Vaší firmě či domácnosti. Toto středisko multimediálního centra je neustále v pohotovosti a je připraveno během nepřetržitého provozu monitorovat hlídané objekty. K dispozici má napojení na elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární systémy i bezpečnostní kamery.

Fungování PCO je zajištěno díky přenosu informací několika způsoby. Může se jednat o telefonní linky, přenos GSM komunikátorem, nebo je možné použít rádiový přenos. Tento vzdálený monitoring reaguje okamžitě na změnu stavu a hlásí ji na pult centrální ochrany.

Pokud dojde k vyhlášení poplachu, vyšle se automaticky zásahová jednotka, která hledá řešení problému. Na místě zhodnotí vážnost situace a kontaktuje buď Policii, nebo Hasičský záchranný sbor, podle momentálních potřeb zúčastněných a stavu objektu. Všichni pracovníci zásahové jednotky jsou pravidelně školeni na zvládání nečekaných situací, tak aby je byli schopni vyřešit co nejefektivněji.

PCO hlídá také běžný provoz ve firmě, příchod a odchod obyvatel domu a nabízí další možnosti pro Váš klid. Může také monitorovat pohyb vozidel, nahlásit krádež auta, či nehodu. Pro znevýhodněné obyvatele Vašeho domu, jako jsou senioři či děti, poskytuje rychlou komunikaci díky zavedení tzv. nouzového tlačítka, které stačí zmáčknout a přivolat si tak rychlou pomoc. Ve službách ostrahy objektů se střídají po celou dobu pracovníci, kteří pravidelně monitorují celý pozemek či budovu. Zprávy o mimořádných situacích si můžete nechat zasílat pomocí SMS zpráv či emailů. Můžete si tak být jisti, že jste pro bezpečí svých blízkých udělali maximum.

Jestliže zvažujete zavedení PCO pro Váš domov nebo podnikání, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Jsme Vám k dispozici nepřetržitě a vysvětlíme Vám všechny zásady fungování PCO. Jeho pořízením získáte jistotu i dostatečnou ochranu nejen svých nejbližších, ale také majetku. Celý systém Vám vytvoříme na míru, od návrhu, přes projekt, až po konečnou montáž a napojení. Budeme s Vámi neustále v kontaktu tak, abyste měli skutečně přehled o svých investicích i výsledcích naší práce.

Fotografie