Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Pro odtah vozidla zvolte profesionály

Pokud se ocitnete v situaci, kdy Vaše vozidlo přestane fungovat, ať už pro technickou závadu, nebo po havárii, oslovte profesionály pro odtah vozidla. Jestli je potřeba vozidlo odvézt do autoservisu, nebo třeba na autovrakoviště, firma zařídí vše rychle a efektivně, v jakoukoliv denní i noční hodinu.

Odtahová služba s týmem profesionálů Vám pomůže přemístit vozidlo odkudkoli, kamkoli. Také pro vyproštění vozidel se můžete obrátit na jejich služby. Vozidlo i s posádkou přemístí bezpečně za asistence profesionálního řidiče odtahového vozu. Postarají se o osobní i nákladní auta, také o autobusy, přívěsy, návěsy i soupravy vozidel.

Půjčovna odtahového vozu nabízí své služby všem, kteří chtějí nečekanou situaci vyřešit sami, a raději si auto zapůjčí. Auto z půjčovny musí být samozřejmě v perfektním technickém stavu, součástí je půjčení kurtny k bezpečnému připevnění odtahovaného vozidla. Při objednávce nahlaste hmotnost auta a také, jestli požadujete zaučení pro obsluhu odtahového vozu. Vůz bude vybaven standardním tažným zařízením a navijákem.

Jestliže se Vám tedy stane, že máte nabouraný či prostě nepojízdný vůz, chybí Vám benzín, nebo nafta, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Uděláme vše pro Vaši spokojenost, pomůžeme Vám vyřešit situaci s vybitou autobaterií. Naše vozidla mají rychlý dojezd a přijedou za Vámi tak, abyste dlouho nečekali. Nabídneme Vám bezkonkurenční cenu za nejmodernější techniku, kterou máme stále v pohotovosti v našich garážích. Všechna auta máme ve skvělém stavu a na všechna auta, jejich náklad i posádku máme uzavřenou pojistku pro případná rizika. Veškerý náš personál má letité zkušenosti s odtahem vozidel a vyjde Vám vstříc v každou denní i noční dobu. Postaráme se o to, abyste se dostali v pořádku do cíle svých cest.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ
Jaroslav Smíšovský
Brněnská 988
Modřice
www.smisak.cz
tel.: +420 608 776 900

Fotografie