Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Luxusní auto pro slavnostní chvíle

Pokud plánujete slavnostní rodinnou událost, k vytvoření nevšední atmosféry vám jistě pomůže zapůjčení reprezentativního vozidla. Objednejte si jej v půjčovně aut a vaše vzácná chvíle získá na důležitosti a stylu. Vybrat si můžete z mnoha špičkových značek, k dispozici jsou většinou auta BMW, AUDI, Mercedes Benz, Volkswagen a ŠKODA. Oslovte zavedenou autopůjčovnu a užijte si jízdu svého života.

Častou příležitostí k zapůjčení luxusních aut je svatba. Všichni svatebčané ocení, když se po obřadu nevěsta se ženichem vydají vstříc budoucnosti krásným vybaveným automobilem. Špičkový vůz jim poskytne mimořádný požitek z jízdy a umožní jim veškerý komfort a pohodlí. Stejně tak i při oslavě kulatých narozenin, výročí svatby, nebo ukončení studia si oslavenci rádi dopřejí moderní design a bezpečnou jízdu na oslavu nebo na dovolenou. Společenskou událostí je také slavnostní večeře spojená s návštěvou koncertu, či divadla, na které budete chtít požádat svoji přítelkyni o ruku. Tento jedinečný okamžik vašeho života si jistě zaslouží speciální luxusní vozidlo, které vás bezpečně zaveze na místo určení.

Také při pracovních povinnostech se hodí mít dobře vybavené a seřízené auto pro svoje potencionální zákazníky. Ať už prodáváte či nabízíte například nemovitosti nebo pozemky, můžete zákazníkům nabídnout odvoz ve značkovém vozidle a zapůsobíte kladně svým stylem i zájmem o nakupující.

Jestliže hledáte možnost získat krátkodobě reprezentativní vůz, oslovte naši autopůjčovnu v Brně. Samozřejmostí je perfektní technický stav našeho vozového parku. Jízda s našimi vozy je bezpečná a dojedete s nimi vždy spokojeně do cíle. Všechna auta mají sjednané povinné pojištění. Navštivte nás a vyberte si z bohaté nabídky aut pro vaši spokojenou jízdu.

Fotografie