Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Korg.cz - MIDI kontroléry skladem.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Vakuové sáčky na potraviny -  vhodné pro balení všech druhů potravin.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Hubení štěnic Praha - profesionální hubení štěnic se zárukou.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Hodinový manžel Brno - zajistíme údržbu ve Vašem domě, domácnosti a zahradě.

Luxusní auto pro slavnostní chvíle

Pokud plánujete slavnostní rodinnou událost, k vytvoření nevšední atmosféry Vám jistě pomůže zapůjčení reprezentativního vozidla. Objednejte si jej v půjčovně luxusních aut a Vaše vzácná chvíle získá na důležitosti a stylu. Vybrat si můžete z mnoha špičkových značek, k dispozici jsou většinou auta BMW, AUDI, Mercedes Benz, Volkswagen a ŠKODA. Oslovte zavedenou autopůjčovnu a užijte si jízdu svého života.

Častou příležitostí k zapůjčení luxusních aut je svatba. Všichni svatebčané ocení, když se po obřadu nevěsta se ženichem vydají vstříc budoucnosti krásným, vybaveným automobilem. Špičkový vůz jim poskytne mimořádný požitek z jízdy a umožní jim veškerý komfort a pohodlí. Stejně tak i při oslavě kulatých narozenin, výročí svatby, nebo ukončení studia si oslavenci rádi dopřejí moderní design a bezpečnou jízdu na oslavu, či na dovolenou. Společenskou událostí je také slavnostní večeře spojená s návštěvou koncertu, či divadla, na které budete chtít požádat svoji přítelkyni o ruku. Tento jedinečný okamžik Vašeho života si jistě zaslouží speciální, luxusní vozidlo, které Vás bezpečně zaveze na místo určení.

Také při pracovních povinnostech se hodí mít dobře vybavené a seřízené auto pro svoje potencionální zákazníky. Ať už prodáváte či nabízíte například nemovitosti, nebo pozemky, můžete jim nabídnout odvoz ve značkovém vozidle a zapůsobíte kladně svým stylem i zájmem o nakupující.

Jestliže hledáte možnost získat krátkodobě reprezentativní vůz, oslovte naši autopůjčovnu luxusních aut v Brně. Samozřejmostí je perfektní technický stav našeho vozového parku. Jízda s našimi vozy je bezpečná a dojedete s nimi vždy spokojeně do cíle. Všechna auta mají sjednané povinné pojištění. Naši zákazníci si auta půjčují také k přepravě na letiště, nebo pro hotelové služby. Navštivte nás a vyberte si z bohaté nabídky luxusních aut pro Vaši spokojenou jízdu.

Fotografie