Články & návody

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

FoodART agency s.r.o.cateringové služby Praha.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Služby jazykových agentur nabízí stále více možností

Neumět ani jeden cizí jazyk je velmi nemoderní a to je důvodem, proč poptávka po jazykových kurzech neustále roste. Kurzy nejsou vhodné jen pro mládež, mnoho lidí v pokročilém věku poptává jazykové kurzy kvůli lepšímu uplatnění na pracovním trhu. Ať už je důvod kurzů jakýkoliv, jejich výuka obvykle vždy najde uplatnění, ať už v zaměstnání, při cestování nebo v rámci osobního rozvoje. Jaký kurz je ovšem nejvhodnější?

Veřejné kurzy

Veřejné kury jsou univerzální možností, jak se poměrně rychle naučit cizímu jazyku. Výuka ve skupině je velkou výhodou zejména pro začátečníky, kteří se snadno naučí držet krok s ostatními. Při výuce ve skupině si lze lépe osvojit komunikační schopnosti a tím pádem i praktické uplatnění v mnoha situacích. Při veřejných kurzech je nutné se podřídit jejich termínům. Výhodou je zde seznámení s novými lidmi, které může vést k navázání mnoha přátelským vztahům se skupinou.

Večerní jazykové kurzy

Ve větších městech si tento druh kurzů vydobyl velkou popularitu. Pořádá se zejména pro lidi s nabitým pracovním rozvrhem, kteří by denní kurzy nestíhali. Svým průběhem i metodami je podobný veřejným kurzům. Na rozdíl od nich se ho účastní lidé v produktivním věku, tedy obvykle všichni, mimo studentů. Ceny bývají shodné s veřejnými kurzy.

Soukromá výuka

Ideální možnost pro každého, kdo hledá intenzivní způsob, jak se naučit cizí jazyk. Vyučující se věnuje pouze vám a snadno se tím odstraní i případné nedostatky, které by se mohly v případě veřejných kurzů zanedbat. Výhodou zde bývá větší časová flexibilita a zaměření na aktuální potřeby. Pokud jste slabí v gramatice, nebo naopak v komunikaci, rychleji doženete oblast, ve které zaostáváte. Problémem může být cena, která je obvykle vyšší, je ovšem vynahrazena intenzitou a větším pokrokem.

Online výuka

 Moderní způsob výuky, který si získává stále více příznivců a to nejen z důvodu nízké ceny, ale i díky vysoké flexibilitě. Online výuka může probíhat formou videokurzů, ale může mít i formu emailové komunikace, kdy jsou dotyčnému zasílány materiály k procvičování. Online výuka je vhodná pro lidi ze vzdálenějších lokalit, kteří nemají k jiným druhům kurzů přístup. Jejich nevýhodou je nízká intenzita, často se u ní přehlíží nedostatky a nenabídne komplexní výuku, jakou disponují osobní kurzy. Tento kurz je vhodné doplnit o samovýuku.