Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Korg.cz - MIDI kontroléry skladem.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Vakuové sáčky na potraviny -  vhodné pro balení všech druhů potravin.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Hubení štěnic Praha - profesionální hubení štěnic se zárukou.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Hodinový manžel Brno - zajistíme údržbu ve Vašem domě, domácnosti a zahradě.

Pohodlná a slušivá móda pro nejmenší od různých značek na jednom místě

Máte doma malé miminko či kojence? Jistě si pro něj přejete co největší komfort v jeho prvních dnech, týdnech a měsících. K jeho pohodlí určitě značnou měrou přispěje i kvalitní a pohodlné kojenecké oblečení.

Základní výbavou pro každého kojence - dítě do 1,5 roku- jsou bezesporu kojenecké body, overaly a dupačky. Vhodnou volbou oblečení přímo přiléhající na kůži miminka jsou čistě přírodní materiály, které nebudou dětskou kůžičku zbytečně dráždit. Z barev jsou na výběr jemné tělové barvy, které můžeme pořídit, pokud neznáme jistě pohlaví miminka. Ozvláštnění jednobarevných body zajišťují obrázky zvířátek a pohádkových postaviček. Klasické růžové či modré body s různými aplikacemi je vhodné, pokud již víme, komu je bodíčko určené.

Základní výbavu pro každého kojence by měly kromě této trojice oblečení tvořit také pyžama, košilky, mikiny, kabátky, kalhoty, tepláky, punčocháče, ponožky, čepice, rukavice, šály či nákrčníky a zahradničky. Na léto jsou vhodné kraťasy a trička pro kluky i děvčátka, pro holčičky navíc sukně a šatičky.

Funkčnost nemusí znamenat absenci pěkného vzhledu. Vybírat lze mezi jednobarevným oblečením, jemnými vzory a velmi oblíbenými motivy pohádkových postaviček a různých zvířátek, které si jistě oblíbí jak maminka, tak i děťátko.

V mrazivých zimních dnech, když se vydáte s děťátkem na procházku, je důležité udržovat dětské tělíčko v teple. Kvalitní kojenecké zimní kombinézy jsou při nižších venkovních teplotách nezbytností. Vykazují odolnost vůči rozmarům zimního počasí, neprofukují, jsou nepromokavé. Užitečnou vychytávku představují dva zipy na předním dílu kombinézy, díky nimž bude oblékání miminka o mnoho snazší. Vnější i vnitřní vrstva kombinézy je tvořena polyesterem, který udržuje příjemnou teplotu malého človíčka a zaručuje jeho spokojenost.

Neváhejte si vybrat své favority z kvalitní dětské módy na jednom místě. S výběrem velikosti Vám rádi poradíme, případně nevyhovující velikost zdarma vyměníme.

Fotografie