Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Korg.cz - MIDI kontroléry skladem.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Vakuové sáčky na potraviny -  vhodné pro balení všech druhů potravin.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Hubení štěnic Praha - profesionální hubení štěnic se zárukou.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Hodinový manžel Brno - zajistíme údržbu ve Vašem domě, domácnosti a zahradě.

Senior Park – jistota Vašeho klidného stáří

Pokud hledáte klidné místo pro život ve stáří, navštivte jeden z našich Senior Parků. Jistě Vás osloví svým vybavením, příjemným personálem a milou společností nájemníků. Pro svoje obyvatele nabízí Senior Parky samostatné bydlení v bezbariérových bytech a blízkost sousedské sounáležitosti. Člověk tak nestárne sám a má příležitost prožít klidné stáří obklopen přáteli.

Do svého bytu si můžete přinést cokoliv z Vašeho dosavadního života, domácího mazlíčka, sbírku známek, knihovnu, nebo šicí stroj. Rodinné návštěvy u Vás mohou přespat při oslavách, či jiných příležitostech. Obědy si můžete nechat dovážet, nebo naopak svým kulinářským uměním ve svojí kuchyni potěšit vlastní sousedy. Veškerý denní režim si každý upraví podle vlastních potřeb, od snídaně až po večerní program.

Pro potřeby obyvatel je v Senior Parku stálá služba, která pomůže zprostředkovat jakoukoli pomoc, díky společnému autu Vás zaveze k lékaři, do lékárny, či za kulturou. Při plánovaných akcích si připomenete různá výročí, svátky, oslavíte narozeniny i Vánoce. Podle domluvy se sousedy si vyjedete na společný výlet po okolí, nebo třeba do muzea.

Výhodou pobytu v Senior Parku je jistota stálé opory v personálu, v případě nečekané situace. Můžete se tak spolehnout, že o Vaše rodiče, či blízké bude dobře postaráno. Senior Parky nejsou domy s pečovatelskou službou, nebo domovy pro seniory, ale je možné považovat je za jejich alternativu. Snažíme se pomoci zachovat co nejdéle soběstačnost našich obyvatel, stejně jako jejich důstojnost, díky vybudovanému zázemí a dobrým mezilidským vztahům.

Senior Parky v Liberci a v Ostravě nabízí svým potencionálním klientům možnost prohlédnout si jejich zázemí, a na vlastní oči se přesvědčit, jak v nich život klape. Spokojení obyvatelé i zaměstnanci jsou nejlepší vizitkou místa pro spokojený život.

Fotografie