Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Jak poslat balík do Německa? Jde to rychle, levně a bezpečně!

Máte příbuzné v Německu a chcete jim poslat pěkné dárky? Anebo snad provozujete e-shop a chystáte se rozšířit působnost i k našim západním sousedům? Ať tak či onak, budete se muset poohlédnout po spolehlivém dopravci. Pokud jde o byznys, pak je naprosto klíčové, aby zásilka dorazila ve stoprocentním stavu a včas. Na druhou stranu je podstatná i cena, zejména pak při větším množství balíků. Měli byste se obrátit na poštu a modlit se, aby vše dorazilo na místo určení v pořádku?

Služba BalíkServis je pro potřeby menších podnikatelů ideální. Budete-li posílat menší objem zásilek, pravděpodobně nedosáhnete na výhodné cenové podmínky přepravců. Díky BalíkServisu můžete poslat balík do Německa bez zbytečných komplikací. Dokonce nebudete muset nikam chodit. Cesta na poštu či do logistického centra je minulostí – BalíkServis umožňuje zasílání balíků kdykoliv a odkudkoliv. Třeba i z karibské pláže, na které si zrovna užíváte zaslouženou dovolenou. Stačí vyplnit online formulář a vaše zboží se dostane až do cíle. Nemusí to být nutně v Německu, ale i jiné zemi v EU včetně Turecka.

Objednávka krok po kroku

Buďme konkrétní. Jak vypadá proces objednávky? Ve formuláři uvedete adresy odesilatele a příjemce, nastavíte parametry zásilky (tzn. hmotnost, cenu dobírky, připojištění) a zaplatíte. Platba probíhá standardně kartou přes zabezpečenou platební bránu PayU.

Ale jak poslat velký balík? Dobrá zpráva je, že BalíkServis umožňuje zasílání balíků s rozměry 2x2x3 m a hmotností až 700 kg. Také přeprava nadměrných zásilek je možná do libovolné evropské destinace.

Máte další otázky? Odpovědi se dozvíte na www.balikservis.cz. S BalíkServisem bude vaše zásilka v naprostém bezpečí a dostane se k adresátovi velmi rychle.

 

Fotografie