Články & návody

Firmy pro Vás

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

Kam si zajít na masáž a jaké jsou nejlepší

Nelze jednoznačně říci, kam přesně zajít, ale jistou představu si udělat můžeme. Masáže jsou mocným nástrojem k relaxaci a znovu načerpání energie, ale musí se povést. Základem je samozřejmě kvalitní masér - ví, kam a jak sáhnout, aby vám neublížil a naopak vám pomohl. Ani masér však nemusí splnit očekávání, když si vyberete proceduru, která se vám nelíbí. V tomto případě nemá smysl házet vinu na maséra, ale příště si vybrat podle instinktu. 

Harmonický celek masáží utváří osobnost maséra, prostředí a atmosféra

Studia by měla mít internetové stránky, kde o nich zjistíte více. Z fotografií lze toho hodně vyčíst - jak prostředí vypadá i jak se tam člověk cítí. Je také potřeba zajistit člověku dostatek soukromí, klid, ale také voňavé prostěradlo a osuška. Zkrátka a jasně, čistota a intimita na prvním místě ruku v ruce s certifikátem a dobrými referencemi. Masér vyzařující pozitivní energii a nikam nespěchá, to je ten ideál pro nás všechny. Důležité je i přivítání a prohození pár vlídných slov. Odbourá se strach z nových věcí a vy k masáži přistupujete jako k něčemu, co vám nedělá potíž překonat. Naopak, uvolníte se a danou masáž si užijete! Zajímat vás bude i hudba a další doplňky, to je jasné. To vše a mnohem více podporuje relaxaci. 

Cílem je cítit se jako znovuzrozený

Věřte tomu nebo ne, ale místnost se zářivkou vás neuspokojí. Při masážích je vhodné tlumené světlo nebo aromalampa a svíčky - záleží na druhu masáže. 

Zde je pár tipů na všeobecně nejoblíbenější masáže:

  • Masáž horkými lávovými kameny 
  • Orientální masáž zajímavých netradičních technik
  • Aromaterapeutická masáž s vůněmi
  • Remineralizační masáž spojená se zábaly

Jednotlivé procedury lze vzájemně kombinovat. A skvěle se budete cítit tam, kde je k dispozici ještě sauna, pára, vířivka, bazén nebo i perličkové koupele.