Články & návody

Daňová kancelář s.r.o. Brno - vedení podvojného účetnictví a daňové evidence pro firmy všech velikostí

Klempířství Dambor Brno - klempířské a pokrývačské práce pro zákazníky z Brna a okolí.

Zámkař Hanák - zámečnické práce Brno a okolí.

S.B. Comp. spol. s r.o. - kotvy do betonu značky MUNGO.

Rekvalifikační kurzy Brno - databáze rekvalifikačních i obecných kurzů.

DŘEVOTRADING s.r.o.prodej euro palet Brno.

Spedice Brno Joppa Logistics s.r.o - komplexní služby v oblasti spedice.

Dentální hygiena Brno - prevence onemocnění dutiny ústní.

Otevírání aut Brno - otevření auta bez klíčů. Nonstop.

Kancelářské stoly na míru - vyrábíme kancelářský nábytek na míru.

Pronájem montážní plošiny Brno - MT Pracovní plošiny.

Flexamiauto.cz - repasovaná turbodmychadla i nové turbodmychadla pro všechny typy vozů.

MKM Jazyková škola Brno - kvalitní výuka jazyků v centru Brna.

HN Brno - prodejna hudebních nástrojů v Brně.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Kabelka jako doplněk moderního muže

Časy, kdy kabelka byla atributem žen jsou již dávno pryč, stejně jako jsou pryč kapsy pánských kalhot nadívané peněženkou či rozsedlé mobilní telefony. Nastala doba pánských kabelek a tašek, do kterých mohou muži konečně bezpečně ukrýt celý svůj svět ať už jedou tramvají do práce, s přítelkyní do kina nebo se chystají na služební cestu do zahraničí. Vždy přitom mohou vypadat stylově či elegantně. Stačí vybrat tu správnou!

Rozhodující je styl

Při výběru je zásadní si uvědomit jaký styl tašky nejlépe bude sedět vašemu outfitu a podtrhovat vaši osobnost. Jste uhlazený businessman, který preferuje elegantní obleky s ne příliš výstřední kravatou? Pak pro vás bude ideální kožená aktovka, která poskytne prostor pro všechny vaše potřebné dokumenty. Její jednoduchý a elegantní design se bude skvěle hodit k vaší kožené obuvi i náramkovým hodinkám.

Pokud jste ale naopak spíše freestyle týpek, který příliš neřeší dresscode a chce aby i jeho taška odrážela nespoutanost jeho osobnosti, bude pro vás perfektní volbou trendy taška, u které se stylu meze nekladou.

Nadčasová kůže

Z hlediska výběru materiálu, ze kterého je taška vyrobená zaujímá stále prventsví kůže. To je prostě fakt. Proč? Protože kvalitní kůže je synonymem pro odolnost. Taková kožená taška s vámi bude růst po mnoho let. Bude vaším oddaným společníkem, do kterého se vtiskne kouzlo vaší osobnosti. Poroste společně s vaší kariérou až tam, kam míříte. Kožená taška s jednoduchým designem se navíc hodí i k méně formálnímu oblečení, tudíž ji můžete s sebou brát třeba i na posezení s přáteli v restauraci ke svým oblíbeným džínám.

Nejste fanouškem kůže? Ať už je důvod etika nebo nebo se prostě jen kůže nehodí k vašemu stylu, v dnešní době trh nabízí nepřeberné množství pánských tašek z textilních materiálů nebo syntetické kůže v různých stylech, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější módní trendař.

Účel světí prostředky

A k čemu že vlastně tu tašku potřebujete? Možná jen přemýšlíte, kam bezpečně uložit váš notebook při vašich pracovních přesunech nebo prostě jen preferujete uložit své klíče do menší tašky spíše než do kapsy, když se jdete projít se psem.

V dnešní době trh nabízí nespočet pánských tašek různých velikostí pro specifické i méně specifické účely použití.

Speciální tašky pro notebooky využije dnes většina kancelářských profesí. Váš notebook v polstrované tašce bude vždy po ruce a v bezpěčí před otřesy. Většina tašek na notebooky nabízí i praktické organizéry pro vaše vizitky a drobnosti.

Aktovky a business tašky využijete na formálních schůzkách a jednáních všude tam, kde chcete mít své důležité dokumenty a osobní věci u sebe a vypadat přitom elegantně a profesionálně.

Jdete se jen projít nebo na zábavu s přáteli a potřebujete někam schovat mobilní telefon, klíče a peněženku? V tomto případě volte tašky menších velikostí s praktickým organizérem, díky kterému nebudete muset zdlouhavě lovit to, co právě potřebujete. Další možností jsou například i pánská pouzdra na doklady.

Kvalita především

Pokud svůj výběr pánské tašky berete skutečně vážně, doporučujeme zaměřit se na kvalitní tašky renomovaných výrobců. Pouze u kvalitních tašek se můžete spolehnout na použití prvotřídních materiálů při výrobě a na precizní provedení šití či kování. A hlavně, kvalitní pánská taška vám bude věrně sloužit na všech cestách vaším životem, ať už tím pracovním nebo při vašich zážitcích s rodinou a přáteli.

Skutečnou kvalitu při výběru vaší nové pánské tašky vám nabídne DEMIX. Navštivte jejich webové stránky nebo některou z jejich poboček v Brně či Znojmě a přesvěčte se o kvalitě nabízeného zboží sami!

Nám už nezbývá než vám popřát úspěšný výběr vaší nové tašky.

Fotografie